Колумни

KOJ ЛАЖЕ КОЈ ВОШКИ ИМА КОЈ ПО ТАВАНИ СПИЕ

GO GLEDAM DUELOT MEGU ZAEV I MICKOSKI I SE CUDAM KAKO E MOZNO EDNIOT DA LAZE, A DRUGIOT DA NE PROVERIL NA OFICIJALNIOT WEB SAJT NA UN ??!!
USTE SME F.Y.R.O.M. … EVE PROVERETE http://data.un.org/en/index.html

Фотографија на Dushan Ilievski.

Фотографија на Dushan Ilievski.

Фотографија на Dushan Ilievski.Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:30 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.