Забава

Кој е новиот особено близок цимер на Боки 13 во келија во Идризово

На социјалните мрежи се појави фотографија од Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки-13 направена во КПУ Идризово.

На фотографија Боки е со неговиот особено близок цимер од затворот и слават роденден. Боки-13 и во затворот се труди да изгледа стилизирано и средено, а очигледно има и причина за тоа, со особено симпатичен цимер ја дели затворската келија.

писмо реакција

abe so ne si pisal izvori od zatvorot za dokaz otkrivaat deka boki i momceto od slikata si spodeluvaat neznosti i baknezi i voopsto ne krijat deka se nakloneti eden na drug. Sepak nasiot izvor ne sakase da ni otkrie dali se vo podlaboka intimna vrska ili zasega se se sveduva na obostrana simpatija

чом мали и стари

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.