КолумниТОП

Кој е Линк-Медиа новото другарче на oпштинската власт што ќе мести лампионите по Скопје гратис

Заедничкиот лопов на ВМРО и СДСМ Тони Ѓорѓиев го кити без пари Скопје КЛАСИЧЕН УДБАШ СО СИТЕ ИГРА

Заедничкиот лопов на ВМРО и СДСМ Тони Ѓорѓиев го кити без пари Скопје
Добро бе Скопјани нели сте ,,интелегентни’ не сте провинцијалци.

Фирмата ЛИНК МЕДИЈА е на Тони Ѓорѓиев екс државен советник на Чулев додека беше пржински Министер во МВР сега е советник кај Оливер.

Кога беше советник на Чулев намести тендер за опасачи у МВР  Тони Ѓорѓиев екс шеф на кабинет на Љупчо-Радник,што од МВР си направи млекара Ѓорѓиеви, а Има слаткара со Заеви И со Петре Шилегов добро си делеа аванта…

Tони Ѓорѓиев е избркан од АРМ како капетан за кражба. Преку ЛАВОВИТЕ влегува во МВР. Стар ајдук е овој

Ова е време кога треба да се менуваат работите, кога треба да покажеме дека заедно можеме повеќе за нашиот град. На мојот повик се јавија компании кои ја покажаа својата општествена одговорност, а Линк Медиа најави дека ќе го украси градот Скопје за Нова Година без фискални импликации по градот.
Град Скопје и Линк Медиа спогодбено го раскинаа договорот за новогодишно украсување на Скопје, што беше склучен во месец октомври оваа година.


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.