Црна Хроника

KОГА ДУИ ПРАВИ КРИВИЧНИ ДЕЛА СИТЕ ЌУТАТ

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „Bojo димоски Favourites прогресивното грацанство го брани насилството на адеми co аргументација од типот "koj й e крив што ja силувале, кога носи мини сукна" 159 5 comments Like 1 share Comment Share горан сточевски одамна e ова одомакинето како осми патник“

На првата слика е сторителот и дејствијата, на втората кривичното дело. Останува уште заробеното обвинителство да го заташка случајот.

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „Valmir Aziri e co Arbër Ademi. 45 mиH. Me Arbërin, nje antishqiptar si antonio milloshovki meriton mẽ shume, ka kalu koha e shitèsve të mjegullës, gjeneratat e reja të shqiptarve do ua thejn duart dhe këmbet të gjithë atyne që do tentojn të nënçmojn shqiptarët Co ap6ep, aHTиaл6aHeu KaKo aHToHиo mилowoBKи 3acлyжyBa noBeKe, nomиHa BpemeTo Ha npoAaBa4иTe Ha marлa, HoBиTe reHepauии aл6aHuи ke иm rи cKpwaT paueTe и Ho3eTe Ha cиTe wTo ke ce o6иAaT Aa rи omaлoBaжaT aл6aHuиTe 安· oueHи ro npeBoAoB“

Можно е да е слика од еден или повеќемина и текстПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.