СветСекс

Кога Ана вежба, тие се препотуваат! Слаба точка на момците – постојано ги прелистуваат нејзините фотографии

Ана Чери е родена пред 34 години во јужниот дел на Калифорнија.

Мексичкото потекло ѝ подарило егзотичен изглед, кој, во најмала рака – привлекува внимание.

Ана од мала сакала да спортува, а посебна љубов покажала кон фудбалот.

Едно време дури и тренирала фудбал со врсниците од нејзиниот крај, но мајка природа ѝ подарила атрибути поради кои ѝ било отежнато трчањето.

Затоа се пренасочила кон фитнесот и најголем дел од времето го поминува токму во теретана.

Чери била на насловни страници на многу фитнес магазини, а популарноста ѝ дала можност да отвори своја теретана во Санта Ана.

Повеќето членови се момци, а ако се прашувате зошто, ќе ви стане јасно кога ќе ги погледнете нејзините фотографии.

 

За нејзината популарност доволно зборува и податокот дека на Инстаграм ја следат 12.5 милиони корисници.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.