Колумни

Koчо Анѓушев пак ќе краде пари од буџетот?

Можно е да е слика од 1 лице и текст кој вели „i itel.com.mk влада: обезбедени услови за германска инвестицира електричните возила e-go ke ce про. Haha Comment Share You, Ilco Talevski and 45 others Most relevant Zvonko Dimoski овие ако донесат инвестиција jac гол ke шетам околу споменикот на александар македонски дури не ме уапсат.. 4h LIke MOP 22 александар стеваноски Zvonko Dimoski ke настиниш будалче... 3h Haha Reply“

Таче!!! Кочо ли ќе биде таа “странска” фирма за електрични автомобили!?
Кажи де, не се срамуј…
Штом ќе биде германска мултимилионска инвестиција, јасно е ко дн.
Таче, уште ќе крадеш!? Прислушкување, крадење, побугарчување, фиктивни фактури у Телеком итн.
Па ти си бе за воен суд!!?
Еколог преку фирма од Германија, инаку фабриката се планира за во Бугарија а во Тетово само логистиката. во соработка со Брако


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.