Македонија

Клиникал хоспитал продолжува… Појќе зелено има на таванот отколку на градскиот стадион Тумбе кафе

Клиникал хоспитал продолжува…
Појќе зелено има на таванот отколку на градскиот стадион Тумбе кафе

15027858_10206868718587772_2516710932949960453_n

15032695_10206868719907805_5351866007135318744_nМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:15 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.