Живот

КЛИЕНТЕЛАТА НА ВМРО ИЛИМИТИ ПАРТИСКИТЕ ВОШКИ И ЗОШТО СО НИВ НЕМА ВЛАСТ

Можно е да е слика од 2 луѓе и текст

Можно е да е слика од 4 луѓе и текст кој вели „физички напад на пешевска кон исмаловска откако ja откри дека гласала за северна во APM Posted by криминалите на вмро дпмне onFEBRUARY 16, 2020“

Нема достапен описНема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.