Живот

КЛАЊЕ И ИМАЊЕ

Бележиме како не треба на празници и делници

Излегов на тераса да доручкувам, ми се згади животот. Во центар на Охрид, на биљанини, пред очи на деца.
Повикав полиција, ми рекоа дека немаат баш моќ во оваа ситуација.
Паганизам на завидно ниво. За почитување мерки да не зборувам. ФБ СТАТУС ИЛИНА ВЕЛЈАНОВСКА

Фотографија на Ilina Veljanovska.

Фотографија на Ilina Veljanovska.

Фотографија на Ilina Veljanovska.Македонија

Заболени
89,463
+71
Мртви
2,739
+13
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 20/01/2021 - 20:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.