Балкан

Ќерката на Миле Китиќ разголена, ќе ве остави „со падната вилица“ до колена: Елена во црн кожен корсет, изгледа најсекси на свет (ВИДЕО)

Ќерката на Миле Китиќ разголена, ќе ве остави „со падната вилица“ до колена: Елена во црн кожен корсет, изгледа најсекси на свет (ВИДЕО)

Елена Китиќ на социјалните мрежи објави видео кое многумина остави без зборови… И повеќе од тоа! Особено машкиот свет кога ќе ја види така разголена, останува со поздината уста и падната вилица… до колена!

Со последната објава на својот профил на Инстаграм, младата пејачка направи целосен хаос. Облечена во црн кожен корсет, Елена изгледа најсекси на цел свет. Со длабоко деколте и истурени гради, со четкичка за пудра в рака, правејќи провокативни движења, сексапилната убавица си го четка малку лицето, малку ци*ето…

Уште од моментот кога се појави на српската естрада, Елена е позната како една од најпосакуваните млади пејачки. Многумина коментираатдека е тоа така, зашто таа ја наследила убавината од нејзината мајка, исто така атрактивната пејачка Марта Савиќ.

Земете силно воздух, погледнете го видеото и… дишете длабоко… За што подлабоки воздишки:

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.