ЗабаваЗанимливостиСекс

Ќерката на Хелена Роза стана модел за долна облека: Кјара ги распосла облините

Ќерката на Хелена Роза стана модел за долна облека: Кјара ги распосла облините пред фолто – објективот (фото)

Ако некогаш Хелена Роза ги полнеше, таблоидите, магазините, порталите и зрачеше со својата појава на телевизија, денес тоа почна да го прави нејзината наследничка Кјара.

Хелена заедно со сопругот, синчето и ќерката веќе неколку години живее во Нов Зелан каде почнаа нов живот.

 

Oттаму не ретко преку социјалните мрежи мама Хелена и Кјара покажуваат како им минува секојдневнието.

Од последните објави Хелена, а потоа и наследничката се пофалија дека почнала да биде модел за долна облека.

Кјара е доста посветена на вежбањето и танцот, па оттука разбирливо дека со такво тело ќе добие моден ангажман.

Овој пат, таа позира во беж модел на градник и танга гаќички, а на фотосесијата е заедно со уште една прекрасна девојка.

Веруваме дека ова нека да биде првиот и последен моден ангажман на Кјара која мора да се признае дека изгледа пркрасно, на што веруваме дека мама Хелена е особено горда.

фото:Инстаграм принтскрин/Хелена Роза/Кјара ГољаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.