Занимливости

Ќе ги искрка ли СДСМ изборните фекалии на Заев?

Фотографија на Lazovski Jimmy.

Заев е најсекси најзгоден најпоштен најпаметен најхуман не е лопов не е манијак ги сака Македонците и Македонија и никогашне бил предавник и лажго.

Заев со изборната реторика сега ја усложни работата до таму што ДУИ, со право навредени токму „заради моментот“, може да условуваат до бескрај, оставајќи го Ол Ин коцкарот во целосен нокдаун. Да е само до него самиот, по сето зборење, верувам би го излижал кажаното, ама истурените фекалии би требало да ги исркаат сите во таква влада Пишува Наум СТОИЛКОВСКИ

Македонија

Заболени
27,199
+245
Мртви
934
+15
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 26/10/2020 - 19:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.