Занимливости

Ќе ги искрка ли СДСМ изборните фекалии на Заев?

Македонија

Заболени
17,629
+146
Мртви
725
+3
Излечени
14,581
Активни
2,323
Last updated: 27/09/2020 - 23:56 (+02:00)

Фотографија на Lazovski Jimmy.

Заев е најсекси најзгоден најпоштен најпаметен најхуман не е лопов не е манијак ги сака Македонците и Македонија и никогашне бил предавник и лажго.

Заев со изборната реторика сега ја усложни работата до таму што ДУИ, со право навредени токму „заради моментот“, може да условуваат до бескрај, оставајќи го Ол Ин коцкарот во целосен нокдаун. Да е само до него самиот, по сето зборење, верувам би го излижал кажаното, ама истурените фекалии би требало да ги исркаат сите во таква влада Пишува Наум СТОИЛКОВСКИ

loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker