ЗабаваТОП

КАТИЦА ЛУТА НА ЗАЕВ ОТВОРА КОНКУРЕНЦИЈА НА МАМАС, ОДИ ВИ ГЕВГЕЛИЈА И ОТВОРА ФИРМА ЗА АЈВАР

КАТИЦА ЈАНЕВА денес чувме ја префлиле во куќен притвор во Гевгелија, но не ги знаете мотивите еве ексклузивно од нејзина уста кажано за нашиот портал ЛУТА СУМ НА ЗОКИ ЗАЕВ, НАШ ЗОКИ МЕ СМЕСТИ ВО ЗАТВОР Е НЕЧЕ МОЧИ ОВЕ НОЧИ ОТВОРАМ КОНКУРЕНЦИЈА НА МАМАС АЈВАРОТ И ГО ПРОГЛАСУВАМ ЗА УМРЕНО:! од утре во двор у куќата во Гевгелија ќе мирисаат пиперките да се знае чија куќа мрсно јаде, гевгелиски антимамас ајвар 300 денари теглица, ее Зоки другарка ти враќа дугот.

Македонија

Заболени
17,977
Мртви
739
Излечени
14,959
Активни
2,279
Last updated: 01/10/2020 - 06:26 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker