МакедонијаТОП

Касапаана во Дебар маало или Српче исече стари дотраени стебла?

Можно е да е слика од дрво

Саша Богдановиќ Саша Богдановиќ

Стари и болни беа дравата. Имаат решение а на истите места ќе се засадат нови

Можно е да е слика од дрво

Можно е да е слика од дрво и надвор

Можно е да е слика од надвор

Саша Богдановиќ Добра ПР агенција не значи и да ги лажете луѓето во лице, цела улица за едно дрво не се сечи срамота!!!


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.