ЖивотЗабава

Каролина на море ги брои последните денови од летото и чека некој да и го даде гол пошто овој сликарот двоцевка е

Поп ѕвездата Каролина Гочева со сопругот Михаил ги минува последните денови од одморот. Објави фотографии и видеа од плажа.

„Последните денови од летото“, порача Каролина која од фановите доби само комплименти.

„Изгледаш екстра. Уживајте“, и порачаа тие.

За потсетување, Каролина неодамна се врати од женски одмор на кој беше со мајка си, сестра си и со внуките. За „Репортер ни рече дека тие денови ѝ биле најубави.

„Секое лето тие неколку дена ми се најубави. Знаеме и да се скараме и да се смириме, ама тоа е сè нормално за семејствата што се блиски“, ни рече Каролина.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.