Живот

Каролина Гочева со галерија фотографии од неа и сопругот ги сумираше убавите моменти од 2020та и денот кога ја напумпал швалерот

Каролина Гочева со галерија фотографии од неа и сопругот ги сумираше убавите моменти од 2020та (фото)

Oстануваат уште неколку часа до крајот на 2020та година која цел свет ќе ја памети по коронавирусот.

Сите чекаме календарски да завршии оваа година со надеж дека следната ќе биде многу подобра и поубава.

Познатите изминатиот период ги покажаа своите домови за новогодишните празници и ги открија своите желби за 2021.

Македонската пејачка Каролина Гочева со галерија од неколку фотографии ги сумираше убавите спомени од изминатите 12 месеци.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави  сет од неколку фотографии на кои се нејзиното семејство односно таа, фотки од сопругот Михаил Корубин, нејзините внуки, како и нејзината мајка.

Во описот на објавата македонското девојче напиша:

„Некои убави моменти од 2020“.

Објавата за краток период достигна над 8 000 лајкови, а нејзините следбеници оставија позитивни коментари.

 

Среќни празнициПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.