КолумниТОП

Kапката на Жмицко, дали денес Мијалков докажа дека капка има…

Кога му го пушела Моника Левински на Бил Клинтон во овалната соба обично голтала ама една капка од спермата се стркалала на фустанот, подоцна таа капка на тој фустан е крунскиот доказ со кое Левински докажа дека имала орален секс со Претседателот на Америка. И после се е историја падна аурата на Бил за чесен и семеен човек..

Аналогија на денешното писмо на Сашо Мијалков за тоа кои му биле намерите на моментниот лидер на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицковски, во кулоарите а и ние го објавивме сториичево дека за да стане претседател на ВМРО ДПМНЕ Мицковски рекол директоре дај ми подршка од овде одма идам кај Џез Бејли така фино и темелно ќе му го испушам така да капка нема да ми испадне од уста…. дали сепак капка капнала па денес Сашо Мијалков на увид на јавноста го стави фустанот на Мицковски со крунскиот доказ???

Жмицко капкатаПоврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.