БалканКолумниТОП

КАНЗУРОВИ СЕ ЃУБРИЊА

До кога македонските медиуми ќе му даваат кредибилитет на овој негатор на македонскиот народ?
Можно е да е слика од 4 луѓе, надвор и текст кој вели „cTaHиcлaBa KaH3ypoBa cTaHиcлaBa KaH3ypoBa is with Viktor Kanzurov. 15h BeHuиTe Ha OMO илиHAeH 3amиHaxa B KoфaTa 3a 6oKлyK! OMO Ilinden wreaths went to the trash can! Rate this translation HиH aHeлoHuи Bewrapиo 205 123 comments 28 shares“

Венците што ги постави ОМО Илинден на споменикот на Сандански, се фрлени во ЃУБРЕ.

👉Ни помалку ни повеќе од Виктор Канзуров, конвертиран бугар од #Македонија. Да, тој што го викаат по емисии да гостува овдека.

❗️Медиуми, глејте на какво КОПИТО му давате медиумски простор!

May be an image of text

Можно е да е слика од 2 луѓеПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.