ЗабаваТОП

Kандидатот за Карпош водоводџијата Весковски има проблем со жени?

Како што дознаваме Душко Весковски бркал жени од Водовод од работа, ако не му дадат, па после го тужат па мора оштети да плаќа на грб на скопјани што неговото куре не бцнало…а тие што му дале ги унапредувал значи ако победи иако не верувам у Карпош ќе биде ред солзи ред мрсули, ако Богац дека дете си играше плејстејшн у канцеларија овој сал жени ќе збира неизживеан бе душичка…Ветуваме Душко ќе те следиме внимателно и нормално  се на ачик се ќе биде објавено!

 Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:50 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.