Забава

КАКВА ДРЖАВА, ТАКОВ СОПСТВЕНИК: КОЈ ЈА ИМА СЕВЕРНА?

ОД ВАС КУКЛИТЕ, НИЕ КУРВИТЕ НЕ МОЖЕМЕ НА РЕД ДА ДОЈДЕМЕ

Време е да се апдејтираат некои изреки. Јавна куќа од Виена обелодени дека нивната хипер-реалистична секс кукла по популарност и нарачки од клиенти ги надминала сите други нивни – живи – трудбенички. А поскапа е.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.