Македонија

Каква дрскост

Каква дрскост. Откако граѓаните ги преплатија патишата со прескапи кредити проследени со триста афери, НИТУ еден не се направи навреме, господинот е неоправдано арогантен и им се смее во лице на граѓаните, а особено на писиромашните. Оф топик, ама на таа високоразвиена пиар инфраструктира некој требало да го советува околу пристојноста.
Бочварски за патарините: Секој си одлучува дали ќе патува побрзо по автопат каде се плаќа или по регионален пат

Бочварски за патарините: Секој си одлучува дали ќе патува побрзо по автопат каде се плаќа или по регионален пат

На неговата изјава реагираше опозициската ВМРО-ДПМНЕ велејќи дека ова е бесрамно и надмено однесување на министерот

Сликата може да содржи: 4 луѓе, текстМакедонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 08:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.