Занимливости

Како стана градоначалник овој вирус? Џими беше скаран со сите до 12ч.после се караше сам со себе.

Во периодот што следи ќе читате многу работи што не сте ги знаеле до сега за Џими Картер-Каменички

Можно е да е слика од 2 луѓе, природа, дрво, небо и планина

Можно е да е слика од 3 луѓе и луѓе што стојат

УУ ДА ЕБАМ СЕЛСКАТА ФАЦАМакедонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:15 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.