Македонија

КАКО СЕ СЛУЧИЛА НЕСРЕЌАТА???

Убиецот се пријавил во станица во Кисела Вода заедно со мајка му татка си не го кажувал кој е

od slikite se gleda deka udrena e na pogorniot pesacki ne kade sto e zastanato voziloto, po deformaciite na haubata od voziloto pesakot stoel a e udten so brzina od 70 km/h

Девојката од Радовиш..
НЕКА ПОЧИВА ВО МИР…
Можно е да е слика од 1 лице и текст

Нема достапен опис

 

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.