Колумни

Како очекувате Фрчкоски да добие безбедносен сертификат за НАТО кога е очигледно службите во САД многу добро знаат дека тој е организатор на атентатот на Киро Глигоров?

Како очекувате Фрчкоски да добие безбедносен сертификат за НАТО кога е очигледно службите во САД многу добро знаат дека тој е организатор на атентатот на Киро Глигоров?
Токму затоа сакаа да ја забранат книгата на Стојан Андов (времено ја забранија) во која се објаснуваше токму ова!
Љупчо Златев Лидер мк


Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.