ЗанимливостиТОП

Како функционираат тестовите за корона вирус?

Many thanks to Jovana Stojcheska for these Macedonian translations! Jovana is originally from Prilep, Macedonia, and is currently a high school student in Gjorche Petrov, Prilep, Macedonia.Македонија

Заболени
106,832
Мртви
3,185
Излечени
94,461
Активни
9,186
Last updated: 07/03/2021 - 07:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.