ЗабаваТОП

KAJ ЗАЕВ СЕ ПАДНАЛА ПАРИЧКАТА И ПОЛА МАКЕДОНИЈА АКО НЕ И ЦЕЛА НА ТОА МУ ЈА ОПЦУЈА КРАВИЧКАТА

Додека народот трпи за леб, во домот на заеви трпеза со златни виљушки и лажици.

Сликата може да содржи: 1 лице, седи, ленти, маса и внатре

Сликата може да содржи: 1 лице

Сликата може да содржи: 1 лице, стоење и внатреПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.