КолумниТОП

Кафено чорапче ќе биде ли првиот ГЕЈ градоначалник во Крива Паланка?

Нема достапен опис

Доказ дознава дека Љупче запнал Крива Паланка да добие геј градоначалник и тоа локалниот претседател на СДСМ Паланка Михаил Дејановски. Михаил имаше долга врска со ќерката на познатиот доктор Дане, ама го фатила у геј игра и го шутнала отогаш е сам и ужива во својата сексуална слобода…да СЕ РАЗБЕРЕМЕ НИЕ ЈА ПОДРЖУВАМЕ ЛГБТ ЗАЕДНИЦАТА И ВО МАЛИ МЕСТА Е ТЕШКО ЗА НИВ ВРЕМЕ Е ДА СЕ ОСЛОБОДАТ И ДА СИ КАЖАТ, А НИЕ ДА ГИ ПОДРЖИМЕ..Голема е вашата љубов Љупче…  е да знае да збори путот на кај манастир у тој  жбуњето, срамотилции Драги лав не се беси нек са живи и здрави децата нек се сакат ти мож за ќерката сакаше ама ете имаш син а уствари две ќерки…маслинчиња еден куп ќе ви се родат… брбланки од позаади.. Абе драге Боки 13 да не ти е син овој зијан ист ко Боки..

Нема опис за фотографијата.

Нема достапен опис

помози Боже

пНема достапен опис

Нема достапен опис

ЕПТЕН НИ Е КРИВО ШТО КАЈ НАС СЕУШТЕ Е ЗАБРАНЕТО СКЛУЧУВАЊЕ НА ИСТОПОЛОВ БРАК ПА ОВАА ГОЛЕМА ЉУБОВ ДА СЕ КРУНИСАШЕ СО БРАК АМА ТОА Е, ЌЕ МОРА ЉУПЧЕ ДА СИ СЕДИ СО ЖЕНАТА МУ. АМА ГЛЕДАЈ ГИ СРЦКИ ПОГОЛЕМА ЉУБОВ НЕ Е ИМАЛО ВО ПАЛАНКА

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен описМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.