СветСекс

„Каде ти се стомачните од Инстаграм?“: Испливаа папарацо фотки од Џеј Ло на плажа со кои осамна и реалноста за нејзиниот изглед (фото)

„Каде ти се стомачните од Инстаграм?“: Испливаа папарацо фотки од Џеј Ло на плажа со кои осамна и реалноста за нејзиниот изглед (фото)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез со години важи за една од најубавите жени, а нејзиниот изглед продолжува да ја воодушевува јавноста, иако во јули наполни 51 година.

Џенифер е многу активна на социјалните мрежи, а судејќи според нејзиниот профил на Инстаграм, таа многу се грижи за својот изглед, ја посетува теретаната и држи диетата.

Таа често објавува провокативни фотографии, како во бикини, така и во спортска гардероба, и со тоа ја истакнува нејзината фигура, особено стомачните мускули.

 

Иако веќе е во зрели години, на нејзината линија секако може да и позавидат и нејзините многу помлади колешки. Сепак, не изгледа сè така како на социјалните мрежи.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

Имено, Џеј Ло сега е фотографирана на плажа кај популарното летно одморалиште Туркс и Каикос, каде замина на романтичен одмор со својот вереник Алекс Родригез.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

На фотографиите направени од папараците јасно се гледа затегнатото тело на Џенифер, но стомакот што се издвојува на Инстаграм не може да се види, па затоа нејзините обожаватели се прашуваа дали можеби станува збор за фотошоп кога станува збор за мускулите на стомакот.

ФОТО:ПРОФИМЕДИА

По објвавените фотографии многумина ја прозваа и ја прашаа каде и се стомачните од Инсатграм?Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.