ЗанимливостиСвет

Каде е Таче?!

он ги слика беее ,ама сте прости

Каде е премиерот на Македонија Димитар Ковачевски Таче?! На групната фотографија од денешниот ЕУ Самит на кој се расправаше за Западен Балкан не се гледа ликот на Таче. Дали некој успева да го најде?Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.