КолумниТОП

К..опушачите и К…пушачките на К…пушачите

Толку многу К…….чи и К…….Чки ко во време на З..в не сум видел !!!!! Г..јо е на Кина и на Русија…..,ама овој денешниов на пола свет и на цел Балкан , на сите во Македонија , а за Америка и да не зборуваме , им го потече , дај па дај !!!! Остај друга работа ги научи и другите да пушат !!!! Секој секому !!!!
Нема достапен опис
Не било штетно , само бенефит , “џебовите “ви се полнат !!!! На тие што прифаќаат од страв или по “своја” желба им тежат “џебовите” до земја па неможат ни да ги “подигнат”!!! Тогаш Злоќко К……..чки им наоѓа , со Годско небо , или во грло гериатрискиот “џеб” да го држат,,да не го снема К…….чот зошто ќе ги снема и парите и ќе нема К…ташак со кој да си игра !!! Досадно ќе му биде , како ќе се забавља во пауза додека смишља нов “бизнис”!!!!????? Вчера видов дека нашите деца и млади од што се револтирани имаат и погрди изрази од овие мојве со точки што ги пишувам !!! Им скисна да бидат манипулирани преку студенски протести , средношколски протести , Шарена Револуција , ветувања од “Невладини Организации ” за борба против ова или она, а тоа да ти било перење пари,од пароли “ќе ја направиме државата за сите ” и ветувања”ќе ти најдеме “убава крадачка ” или “К…….чка работа””……. Итн!!! Само така деца напред…….!!!!! Ако ништо друго “речникот ” ќе си го обогатиме со нови зборови и НАДЕЖТА ќе остане во следните генерации зашто од К…….чиве ништо небива !!! И шарено бонбонче да им ставиш , ќе го украдат , на драгоцен камен им личи , па што е сигурно сигурно , во џеб ќе си го стават !!! К…….ЧИ !!!!! Како може човечкиот мозок и во точки да чита ,а !!!! Може , може !!!! Само уште глупаци да нема !!!!!


Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:15 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.