Забава

Јутјуберот Ритко купи куче од 500 евра: Мајка ми ме избрка надвор (Видео)

Популарниот македонски јутјубер Ритко МДФК кој има над 170 илјади следбеници на Јутјуб, објави видео во кое се пофали дека си купил куче од 500 евра.
За тоа како реагирала неговата ќерка, но и неговата мајка на новиот член на семејството, погледнете во продолжение.
За среќа на Сораја го купив. Има се, може се, вели Ритко на неговата мајка.

Мало е тоа бебе, ќе си биде другарче со Сораја. Што има врска, нека си живее со нас.
Со се кучиња, да ми излегуваш од куќата, да те нема, вели мајка му.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.