СветСексСпорт

Јулија Ефимова е вистинска олимписка убавица: Руската пливачка има импресивна кариера, а и газе за медал!

Јулија Ефимова е вистинска олимписка убавица: Руската пливачка има импресивна кариера, а и газе за медал!

Меѓу спортистите кои годинава ќе се борат за медали на Олимписките игри во Токио е и Русинката Јулија Ефимова.


Руската пливачка покрај тоа што има импресивна кариера, честопати привлекува внимание и поради својот секси изглед.

Јулија дури и  често позира во предизвикувачки пози за своите следбеници на Инстаграм. Така беше и на еден од тренинзите пред официјалните трки на игрите во Токио.

Погледнете како ги израдува своите обожаватели овој пат правејќи срце со рацете, а всушност свртена со грб ги мамеше  погледите кои се фокусираа на сосема друго место – на совршено извајаната задница на руската олимписка убавица!

Фото: Инстаграм принтскрин/pryanya93Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:45 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.