Забава

JOOJ ГЛУМИМЕ ЕСТРАДА, А СМЕ ОБИЧНА СЕЉАЧААНА…BLACKOPS!!

NAPRAVIVME SVETSKA PREMIERA VO SKOPJE NA BLACKOPS!! *ludilo*

Премиера на трејлерот за новата серија „Блек опс“ | МКД.мкМакедонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 08:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.