КолумниТОП

Јавна ургенција до Анета од Пазаришна де овој објект види што се понаша така газдите ко да ти се љубовници па никој ништо не им може

Анета Симеска Димоска зш газдите Наумче Чакар и Бошко ремис викаат дека можеш да им попушиш?

Mr. I – Menus.mk

Госпоѓо Анета зошто во објектот во Охрид МИСТЕР И влагаат невакцинирани особи, врие од невакцинирани полицајци се работи до раните утрински часови. Во Охрид овој објект го викаат невакцинирано дувло…де провери драга моја…Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 08:30 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.