ЖивотТОП

JАС СУМ ДЕЈАН ОД АЕРОДРОМ СУМ И ЌЕ БИДАМ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК

ЈАС СУМ ДЕЈАН ПАВЛЕСКИ ОД АЕРОДРОМ СУМ ДИРЕКТОР СУМ НА ЕДНА ФИРМА КЛАТИ ВРАТА ЗЕМАЈ ПЛАТА ИЗМИСЛЕНА ОД ГРУЈО ( Агенција за странски инвестиции и промоција на извозот) НЕБИТНО МИСЛАМ ДЕКА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ СЕГАШЕН НА АЕРОДРОМ МАРИН Е ТОТАЛНА БУДАЛА, И ПОГОЛЕМ БУДАЛА ОД НЕГО НЕМА,  А ПОШТО И КАНДИДАТОТ НА ВМРО СЕ ВИКА ДЕЈАН ЌЕ ГРЕШИ НАРОД У АЕРОДРОМ ЖИВЕЕ НЕПИСМЕН СВЕТ ОД ИСТОКОТ И МЕСТО ЗА ВМРО ЌЕ ГЛАСААТ ЗА МЕНЕ И ЌЕ ПОБЕДАМ. СО ЗАЕВ СУМ ДОБАР СО ШИЛЕГОВ НАЈДОБАР И ЌЕ ПОБЕДАМ ЗОКИ ЧИТАЈ ГО ДОКАЗ ЈАС ГО ЧИТАМ И МУ ВЕРУВАМ…

Можно е да е слика од 1 лицеМакедонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.