Колумни

Јанаки распали: Јас да се заканам дека ќе направам атентат на Румен Радев…

Јас да се заканам дека ќе направам атентат на Румен Радев не само што никогаш повеќе нема да ја видам Бугарија со очи, туку и експресно( како што треба) ќе биде покренато обвинение во Бугарија за мене и ќе бидам баран со поттерница.

Но во оваа Мики Маус земја се се може, малокурец како Џамбаски да прети на претседател, овие уште се мислеле дали да го набркаат!!!!Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.