ЗабаваСекс

JAДНИЦА: НАКОВА НЕМАЛА ПАРИ ГАЌИ ДА СИ КУПИ ПА БЕЗ ГАЌИ ПОШЛА НА ЕБ…

Поранешата манекенка Александра Накова позираше во кратко фустанче, а по се изгледаше како да не носи долна облека.

Имено таа неодамна отвори нејзин бутик, па често ги рекламира новите „парчиња“ кои ги има, а се чини ова е едно од најпровокативните.

Шлицот на фустанчето беше речиси до струкот, а Накова одлучи да го носи без долна облека, а можеби и носеше?!

Погледнете па и самите проценете:Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.