Некатегоризирано

Ја Пуштија Низ Вода Лидија Димова. Пуштала Пари На Брат На Пратеник Од Сдсм, Ама Кога Си Ја Завршила Добро Работата Веќе Е Небитна!

Инаку Љупче двоцевче лажеш дека си пуштил демант кај нас дека не криеш имот си пуштил кај политико оти исти сте у паметот мутави

Директорката Лидија Димова, смета дека не треба да даде оставка, но јас имам спротивен став. На наредната владина седница ќе побарам оставка и разрешување на директорката на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност.

Македонија

Заболени
57,451
Мртви
1,600
Излечени
34,970
Активни
20,881
Last updated: 26/11/2020 - 18:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.