Колумни

Ја барав само да не ме малтретираат веќе, а директорката, братучетка на наш пратеник ми го врачи отказот

Ја барав само да не ме малтретираат веќе, а директорката, братучетка на наш пратеник ми го врачи отказот…идемо даље 

Фотографија на Dejan Risteski.

Фотографија на Dejan Risteski.

Фотографија на Dejan Risteski.

Фотографија на Dejan Risteski.

Фотографија на Dejan Risteski.

Фотографија на Dejan Risteski.Македонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 08:56 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.