ЖивотЗабаваТОП

Извиниуе се човек преку новина!

...posle Ebanje nema Kaenje ..da bidemo na c'isto !!!

Нема опис за фотографијата.Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.