МакедонијаТОП

Известени се и МВР и Ојо еве сега и Антикорупциска, ќе дозволите ли млади неискусни партиски потрчковци да ја уништуваат економијата на државата?

ЈАВЕН АПЕЛ ДА РЕАГИРААТ ДРЖАВНИТЕ ОРГАНИ

Нема достапен опис

Министерот Оливер Спасовски на потег да расчисти една група која го оштетува буџетот на државата. Дали ќе ги процесуира или ќе им прости на вмровците?

Оштетен буџет на РМ од партиски војници на ВМРО ДПМНЕПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.