Занимливости

ИТНО ИТНО АКО СИ ГО ЗАГУБИЛ КЛУЧОТ ВО АМЕРИЧКА АМБАСАДА ТИ Е КАЈ БУРЧЕВСКИ, ОН НЕ ГО ЗАГУБИ СИНОТ БУРЧЕСКИ ДЕ СИН МУ Е У ЗАТВОР ЗА ДРОГА

Можно е да е слика од текст кој вели „19:18 здраво на сите! татко ми го нашол клучов на kej покрај вардар во близина на телеком. доколку HeKOj си го препознае, нека ме контактира. Be молам споделете за пократко да ce секира сопственикот. <<< порелой ÛAIASOL AAIR“

Нема достапен описМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.