ЗабаваСекс

Исповед на ескорт дама: „Ми плаќаа за добро завршена работа, но ми се случи она од што НАЈМНОГУ СЕ ПЛАШЕВ“

Нема достапен опис

Една од ретките ескорт дами кои се заљубиле, еве како изгледа нивната врска сега.

Придружничката (53) започнала врска со својот клиент. Тој целосно го разбира нејзиниот интерес, а во нејзината исповед открила како изгледа нивната врска.

Имено, тој и бил редовен клиент и сега уживаат во љубовта.

„Никогаш не сум имала проблем со него поради работата што ја работам“, вели Баблс, 50-годишна од Нов Зеланд.

Интересно, нејзиниот сегашен партнер бил клиент. Тие се запознале пред девет години.

– Тој разбира дека ова е работа. Со тоа се занимавам 18 години, имам големи приходи, а тој ме издржува. Јас сум малку како маж во тоа. Сакам разновиден авантури, а тој нема проблем со тоа – објасни Баблс.

Сепак, тие се договорија за одредени граници на работата и љубовниот живот.

– Забрането е бакнување со клиенти. Тоа е дел од нашата интимност. Се додека ги следиме правилата, немаме никакви проблеми – изјавија Баблс.

Во текот на годините што ги помина во оваа индустријата, таа вели дека безбедноста отсекогаш и била најважна.

Во Нов Зеланд, оваа индустрија е декриминализирана од 2000 година и повеќе нема никакви правни или криминални бариери за работа во индустријата.

-Моите клиенти се претежно постари мажи. Заработката никогаш не е иста. Па се вратив на училиште и сакам да добијам диплома. Староста ме навасува и ќе ми треба нормална работа – заклучи Баблс.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.