Македонија

Исчезнат е Жарко Спирески, семејството бара помош

Исчезнат е Жарко Спирески најблиските на социјалните мрежи побараа помош да се пронајде.

Исчезнато е лицето Жарко Спирески. Облечен во црна јакна со црвена постава, маслинеста блуза, фармерки и црни кондури. Последен пат е забележан во околината на Волково. Ве молиме ако имате некакви информации јавете се на 078 713 788 или најблиската полициска станица, наведено е во Фејсбук објавата.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.