Живот

Исчезна 7 годишно дете во Скопје, мајката бара помош

Исчезна 7 годишно дете во Скопје.

Мајката бара помош.  Детето исчезнало во Порта ,,Влае”. Детето се вика Лука, било со велосипед и е облечено во сина маичка. Доколку некој го види или има било каква информација контактирајте ја мајката на 078-545-493.Македонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 08:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.