ТОПЦрна Хроника

Инцидент во Ранковце.: Актуелниот градоначалник викан бивол го претепал директорот на УЈП Скопје

Доказм дознава дека актуелниот градоначалник на Ранковце го претепал директорот на УЈП Скопје кој е активист за друг кандидат во оваа општина, наводно директорот го пцуел кандидатот и градоначалник дека сексуално ќе општи со керка му по изборите во штала…дознаваме дека Љупче Николовски се упатил веднаш во Ранковце бидејќи директорот Небојша му е близок другар..другите кандидати си чешале мадиња.Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.