СветСексТОП

Инстаграм е преплавен со голи девојки на снег (фото)

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снег.

Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат за фотографија направена за време на снежна катастрофа во Шпанија, во која неколку лица го загубиле животот.

Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирира многу кориснички на Инстаграм да направат иста или слична фотографија.

Минатата година целосен хит беа фотографиите во костими за капење на снег, а се чини дека оваа година, поради лајковите, многу инфлуенсерки се соблекоа и седнаа во снегот.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 07:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.