Колумни

Инаку ова лице беше долги години член на ИК На ВМРО . Свака час .Лигуш расипан

pismo

Nikola Zaturoski
https://www.facebook.com/nikola.zaturoski.1 генијалецов (поранешен член на ИК и член на ЦК на ВМРО) предлага ВМРО да го прифати бугарскиот договор па после ќе си дојде на власт и ќе ги молат за тендери работи и слично. ама овој рецка нема да им мава … Инаку ова лице беше долги години член на ИК На ВМРО . Свака час .Лигуш расипан
Vanja Naumoski


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.