Колумни

ИНА МНОГУФИНА СУРОВО ИСКРЕНА ЗОШТО НОН СТОП СМЕ АУТСАЈДЕРИ НА ЕВРОВИЗИЈА

Можно е да е слика од еден или повеќемина, седнати луѓе, луѓе кои стојат и текст


Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 25/06/2021 - 00:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.