Живот

Има журка у комшилук, во Three, одма карши министерство за здравство, Внатре магариња, а пајаци нигде нема

Можно е да е слика од улица

Има журка у комшилук, во Three, одма карши министерство за здравство, па си викам дали да јавам на пајак служба за да им фаќам сеир како не смеат да дигнат ниедна кола или како ги спуштаат дигнатите … иако ми се паркирани и пред куќа на исто место каде мојата кола постојано ја креваат. 🙂
Дипломатија пар кесланас, им се може, они се небесни кралеви, јас сум стока смртничка и мојот цитроен е легитимна цел, кај смеат да писнат на мечки.
ај па и ја се нешто се плачипикарам, нека уживаат, не се они да плаќаат сообраќајни прекршоци, јас сум тука за тоа 🙂

Можно е да е слика од улицаМакедонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 22:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.